Projektový den v ZŠS V.

I v naší třídě proběhl před vánočními svátky projektový den zaměřený na osobnostní a sociální výchovu. Povídali jsme si o Vánocích a o tom, jak se máme k sobě chovat (nejen během nich) a co je pro nás v životě důležité.

Řekli jsme si, jaké vánoční zvyky doma dodržujeme a některé jsme si i vyzkoušeli.

Napsali jsme dopis Ježíškovi, nejprve každý za sebe a pak jeden společný, ve kterém bylo přání za celou naši třídu.

Na závěr jsme si uvařili výborný vánoční čaj a za zvuku koled jsme si rozbalili drobné dárečky.

Mgr. Martna Tomková

tn_obrazek_11918.jpg